Basında ve Medyada Kampist

Televizyon, Radyo ve Gezi Siteleri

Habertürk’ün genç muhabiri 19 Mayıs 2011’de Forum İstanbul’da Kampist’in alt grubu olan Bungee Jumping Türkiye ile Bungee Jumping heyecanını yaşadı.

Kurucu Başkanımız Burak SARAL’ın organize ettiği Kampist Yedigöller Kampı Yolcu Programına konu oldu.

Türkiye’de outdoor sporları denildiğinde akla gelen isimlerden biri olan Kurucu Başkanımız Burak Saral 08 Ocak 2014 tarihinde TV8’de yayınlanan Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var programında Bungee Jumping’i anlattı.

Kurucu başkanımız Burak SARAL 13 Şubat 2015 tarihinde TRT Radyo 1, Hayatın Sesi programının canlı yayın konuğu oldu. Dinleyicilere Kampist organizasyonlarından biri olan Bungee Jumping hakkında çeşitli bilgiler verdi.

2010 yılında Kampist markamız altında düzenlediğimiz ilk Bungee Jumping organizasyonumuza dair Fox Ana Haber videomuz.

01 Nisan 2010 Tarihinde İstiklal Caddesi’nde düzenlediğimiz FlashMob eylemi Show Tv Ana Habere konu oldu.

Keyifli yaşam bloğu The Hedon’un Kampist ile deneyimlediği Erikli Şelalesi Kampına dair bloğunu okumak için buraya tıklayın.

10.000’den fazla kişiyi Bungee Jumping ile tanıştırdığımız organizasyonlarımızdan biri yine Show Tv Ana Habere konu oldu.

Çeşitli Siteler

Backup-Dünyası bloğunun Kampist ve Kurucu Başkanı Burak SARAL hakkında yazdığı makaleyi okumak için buraya tıklayın.

Teknoloji Magazin bloğunun 2008 yılında Kampist hakkında yazdığı makaleyi okumak için buraya tıklayın.

Kişisel Bloglar

Zamane Kızı blog sahibinin Kampist ile deneyimlediği Korsan Koyu kampı makalesini okumak için buraya tıklayın.

Şehr-i İstanbul bloğı sahibinin Kampist ile deneyimlediği Bungee Jumping tecrübesine dair makaleyi okumak için buraya tıklayın.

Trenleri Seven Adam blog sahibinin Kampist ile deneyimlediği 5 günlük Antalya Macera Tatiline dair makaleyi okumak için buraya tıklayın.

Zarfın İçindeki Madam bloğu sahibinin Kampist ve Kurucumuz Burak SARAL’a dair yazdığı makaleyi okumak için buraya tıklayın.