Yedigöller Kampı

Bu video 2012 yılında düzenlediğimiz Yedigölller kampına dairdir.

Yedigöller kampı; 19/20 Ekim 2019 Cumartesi/Pazar günleri sonbaharın tüm güzelliklerine tanık olabilmeniz için sizleri ülkemizin cennet doğa parçalarından birisi olan Yedigöller bölgesine davet ediyoruz. Yedigöllerin tertemiz havası ve eşsiz güzellikleri ile buluşmaya gidiyoruz. Pisagor ağacı, temiz havası, şelaleleri, gölleri, vahşi doğası, doğal güzellikleri ve çok daha fazlası Yedigöller Kampımızda şimdi sizi bekliyor.

Ülkemizin nadide şehirlerinden birisi olan Bolu sınırlarında bulunan ve yedi adet gölden oluşan Yedigöller milli parkı herkesin mutlaka gidip görmesi gereken adeta bir saklı cennet köşesidir. Gerçek huzuru ve doğa ile iç içe bir yerde şehrin stresinden uzaklaşmak istiyorsanız buraya bayılacaksınız. Her mevsim ayrı güzel olan bu bölge her gidişinizde sizi kendisine aşık edicek. Doğa severlerin, doğa fotoğrafcılarının çok sevdigi bir milli park olan Yedigöller’de sessizlik, doğallık vede huzur sizi bekliyor.

Yedigöller kayan kütlelerin vadilerin önünü kapatması ile oluşmuş bir alandır. Ve adındanda belli olduğu gibi 7 adet gölden oluşmaktadır: Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’dür. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeri olan Yedigöller bu sefer sizi bekliyor. Kamp programındaki bütün aktivitelere katılmak zorunda değilsiniz. İsteğiniz dahilinde Kamp Liderine başvurarak serbest zaman geçirebilir, kamp alanında keyif yapabilirsiniz.

Share on twitter
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on linkedin

Yedigöller Kampı PROGRAMI

18 Ekim 2019 – Cuma
20.00
– İncirli Ömür Plaza karşısından önünden aracımız yola çıkarak sırası ile yolcularını alacaktır.

Yedigöller Kampı PROGRAMINA KATILMAK SİZE NE KAZANDIRACAK?

Düzenlediğimiz organizasyonlar; doğa sever, gezmeyi seven, kültürlü iyi insanların buluşma platformudur. Kamplarımıza ilk defa tek başına katılan kişiler bile, kamp alanına yolculuk esnasında sıkı dostluklar için ilk adımlarını atmaya başlarlar. Doğada kazanılan ve karşılıklı güven ilişkisine dayalı olan Kampist dostlukları Kampist’in kurulduğu günlerden beri çığ gibi büyüyerek bir aile olmaya devam etmektedir. Bu bağlamda Yedigöller Kampı sizin içinde güzel arkadaşlıkların kurulacağı bir etkinlik olacaktır.

NASIL GİYİNMELİYİM VE YANIMDA NELER GETİRMELİYİM?

  • Spor günlük kıyafetler,
  • Gece serin havada giyebileceğiniz kıyafetler,
  • Yürüyüş için ufak bir sırt çantası,
  • Bileğinizi kapatan ayakkabı,
  • Şapka
  • Her duruma hazırlıklı olmak için yağmurluk,
Eğer var ise;

Yedigöller Kampı İÇİN ÖZEL TAVSİYELERİMİZ

Özel tavisiyelerimizi görebilmek için lütfen üye olun yada üye girişi yapın.

ÜCRETLENDİRME

Rehberlik,
Giriş ücretleri,
Tüm aktiviteler,
Zorunlu seyahat ve tur sigortası,

Çadır kurma ücreti
Gidiş/Dönüş transfer

Kdv dahil kişi başı

KAYIT / REZERVASYON FORMU

Yükleniyor… Lütfen bekleyiniz…

Gelecekte görünen her hangi bir etkinlik yok

Etkinliklerden nasıl haberdar olabilirim?

Baton Nedir?

%40 Daha Az Yorulursunuz

Baton doğru kullanıldığı taktirde yükünüzün %40'ını alarak daha rahat ve uzun yürüyüşler yapmanızı sağlar.

Size Uzanan Bir EL

Yürüyüş sırasında karşılaştığınız tüm zorlukları sanki bir dostunuz el uzatıyormuş gibi geçmenize yardımcı olur.

Alınmalı mı?

Baton gerçekten yürüyüş ile ilgilenenlerin vaz geçilmez yol arkadaşıdır. Yürüyüş yapmaya devam edecekseniz vakit kaybetmeden bir baton sahibi olmanızı öneririz.

X