Kampist doğa rehberi

Keşfedilmeyeni keşfet, doğanın gizli güzelliklerini öğren ve tertemiz bir nefes al!

Biz Kimiz?

2007 yılında bir kamp organizasyonu ile kurulan Kampist, o günden bu güne kazandığı deneyim ile devamlı kendini geliştirme ve yapılmamışı yapma isteği sayesinde uzman etkinlik rehberleri eşliğinde etkinliklerini çeşitlendirerek 2020 yılına kadar doğa sporları etknikleri düzenlemiştir.

Kurulduğumuz günden beri amacımız maceracı, cesur, doğaya aşık, elit insanları bir araya getirmek ve bu konuda oldukça iyiyiz.

Bu amaç doğrultusunda 2021 yılından itibaren Kampist doğaya seven insanları bir araya getiren online bir platform olarak hayatına devam etme kararı almıştır.

Ne Amaçlıyoruz?

En büyük gayemiz sizleri şehrin stresinden, gürültüsünden uzaklaştırarak tertemiz nefes alacağınız yerleri keşfetmenizi sağlamak!

Söyleyin bize betonlaşan ve stres ile dolan dünyada doğada olmaktan daha güzel olabilir ki!

Kampist doğa rehberi olarak amaçladıklarımız aşağıda ki gibidir;

  • Türkiye’de doğa sevgisi ve bilincini arttırmak,
  • Doğa sporları eğitimlerini arttırmak,
  • Doğa sporlarının yayılmasını sağlamak,
  • Tüm etkinlik düzenleyen grupları kampist çatısı altında toplamak,
  • Gezginlerin doğru kulüplerle tanışmasını sağlamak,
 

Sevgili ziyaretçimiz, web sayfamız doğa severlere bilgi dağarcığı sağlayacak şekilde güncellenmektedir. Bu sebep ile karşınıza eksik içerikler çıkabilir. Eksik içerikler en kısa sürede güncellenecektir.

Sitemizi beğenir ve desteklemek isterseniz; tüm içerikleri tamamlayarak sizlerle daha fazla bilgi paylaşabilmemiz için lütfen web sitemize üye olun, bildirimleri açın ve sosyal medyadan bizi takip edin.

Kampist Platformu Yönetimi olarak desteğiniz ile çok daha iyi içerikleri sizlerle paylaşmayı umut ediyoruz.

error: Uyarı: İçerik korumalı !!